Współpraca z psychologiem sportu

co będzie dla Ciebie najlepsze?

Spotkania online

Indywidualne konsultacje dla trenerów, rodziców oraz zawodników.

Szkolenia w formie warsztatowej

Spotkania grupowe dla rodziców, trenerów oraz zawodników.

Webinary

Wystąpienia edukacyjne z zakresu psychologii sportu.

Spotkania online

Indywidualne konsultacje dla trenerów oraz zawodników.

Szkolenia w formie warsztatowej

Spotkania grupowe dla rodziców, trenerów oraz zawodników.

Webinary

Wystąpienia edukacyjne z zakresu psychologii sportu.

Spotkania online z psychologiem sportu

Spotkanie online

Spotkanie online stanowi przestrzeń do doskonalenia Twoich zdolności. Nadrzędnym celem naszej współpracy będzie wyposażenie Cię w narzędzia i techniki, które umożliwią działanie na najwyższym poziomie Twoich możliwości.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli jesteś:

  • Zawodnikiem w dowolnej kategorii wiekowej i poziomie zawodostwa.
  • Trenerem sportów zespołowych lub indywidualnych.
  • Rodzicem sportowca.

Każde spotkanie trwa 50-60 minut i bazuje na wspólnie ustalonych podczas konsultacji potrzebach i oczekiwaniach, które na bieżąco będziemy weryfikować i adekwatnie modyfikować.

Aby zapisać się na pierwszą konsultację, skorzystaj z kalendarza – znajdź odpowiedni dla siebie termin i godzinę, podaj swój e-mail, a w odpowiedzi otrzymasz link do platformy, na której odbędzie się spotkanie.

Niezależnie, czy jesteś sportowcem, trenerem, czy rodzicem sportowca, wspólnie wypracujemy metody, które podniosą Twoje kompetencje na kolejny poziom!

    Szkolenia w formie warsztatowej

    Forma warsztatowa oznacza nic innego jak praktykę. Skupimy się więc na wykorzystaniu teorii w taki sposób, abyś wyniósł/wyniosła ze szkolenia narzędzia, które umożliwią Ci dalszą indywidualną pracę własną w określonym obszarze.

    Szkolenia mają formę interaktywną i prowadzone są w małych grupach, co umożliwia zindywidualizowane podejście i materiał dostosowany do Twoich potrzeb.

    Warsztaty są dedykowane trzem głównym grupom odbiorców: rodzicom sportowców, samym sportowcom lub trenerom. Każda z tych grup ma unikalne potrzeby i wyzwania, dlatego szkolenia są dostosowane do specyficznych wymagań, które omawiane są podczas bezpłatnej konsultacji.

    Szkolenia mogą być realizowane zarówno online, jak i stacjonarnie.

     

    Szkolenia w formie

    warsztatowej

    Szkolenia w formie

    warsztatowej

    Szkolenia w formie warsztatowej

    Forma warsztatowa oznacza nic innego jak praktykę. Skupimy się więc na wykorzystaniu teorii w taki sposób, abyś wyniósł ze szkolenia nrzędzia, które umożliwią Ci wykorzystanie Twojego sportowego potencjału.

    Szkolenia warsztatowe mogą odbyć się w dwóch formach:

    • Szkolenia zamknięte, które prowadzone są wyłącznie dla Twojego zespołu lub organizacji.
    • Szkolenia otwarte, gdzie zgłaszasz się indywidualnie i pracujemy wspólnie z grupą pozostałych uczestników (aby szkolenie mogło się odbyć, musi zgłosić się przynajmniej czworo uczestników)

    Szkolenia mają formę interaktywną i prowadzone są w małych grupach, co umożliwia zindywidualizowane podejście i materiał dostosowany do Twoich potrzeb.

    Warsztaty są zaprojektowane tak, aby pomóc sportowcom na każdym poziomie doskonalić swoją mentalną wytrzymałość i osiągać sportowe cele.

    Co możesz znaleźć w stałej ofercie szkoleniowej?

    • Sportowa pewność siebie – jak ją budować i wzmacniać w trakcie swojej kariery.
    • Motywacja – jak utrzymać wysoki poziom zaangażowania w sporcie
    • Presja w sporcie – jak wykorzystać ją na własną korzyść?
    • Jak wspierać młodego zawodnika? Praktyczny warsztat dla rodziców.
    • Budowanie relacji trener-zawodnik -jak stworzyć zintegrowany zespół. Szkolenie dla trenerów.

    Nie znalazłeś szkolenia, którego szukałeś? Napisz!

    Szkolenia w formie zamkniętej tworzę także na zlecenie po konsultacji i diagnozie potrzeb.

     

    Webinary

    Webinary

    Forma wspierania Twojej efektywności i rozwoju sportowego w postaci wystąpienia edukacyjnego w formie prezentacji online.

    Mimo że webinar jest niewątpliwie bardziej teoretyczną formą przekazywania wiedzy, to podczas wystąpienia nie zabraknie przykładów ze świata sportu, czy case study, dlatego oprócz niezbędnej do pracy teorii, otrzymasz także gotowe rozwiązania i narzędzia, które ułatwią Ci pracę nad sportowym rozwojem.

    Program webinaru jest przygotowywany po konsultacji i diagnozie potrzeb tak, aby jak najtrafniej zaadresować oczekiwania uczestników.

    Przykładowe obszary, których może dotyczyć webinar:

    • Jak radzić sobie z presją w sporcie?
    • Jak kształtować motywację?
    • Sposoby radzenia sobie ze stresem w sporcie.
    • Integracja w zespole – skuteczne metody.
    • Praca na koncentracją.
    • Zarządzanie emocjami w sporcie.

    Odpowiedzi na Twoje pytania

    Kiedy warto skorzystać z usług psychologa sportowego?

    Warto skorzystać z usług psychologa sportowego, gdy chcesz wzmocnić umiejętności mentalne i tym samym poprawić swoje wyniki sportowe. Warto pamiętać, że współpraca z psychologiem sportowym to długofalowy proces, analogiczny do treningu fizycznego, który będzie wymagał Twojego zaangażowania i pracy, dlatego warto umówić spotkanie już dziś!

    Jak długo powinna trwać współpraca z psychologiem sportu?

    Dużo zależy od Ciebie i Twoich potrzeb, więc odpowiedź na to pytanie będzie się różnić w zależności od osoby, która korzysta z usług psychologa. W wielu przypadkach współpraca z psychologiem sportowym to stały element treningu, dlatego sztaby szkoleniowe coraz częściej zasilane są właśnie przez tych specjalistów. Natomiast nie zawsze musi tak być. Zadaniem psychologa sportowego jest wyposażenie Cię w narzędzia do Twojego własnego użytku.

    Jak często powinny odbywać się spotkania z psychologiem sportowym?

    W tym przypadku również dużo zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i celów. Tę kwestię ustalamy podczas pierwszej konsultacji i następnie adekwatnie modyfikujemy jeśli jest taka potrzeba. Zazwyczaj jednak spotkania nie odbywają się częściej niż raz w tygodniu i nie rzadziej niż raz w miesiącu.

    Czego spodziewać się podczas pierwszego spotkania z psychologiem sportowym?

    Zwyczajnej rozmowy.:) Będziemy mieli okazję lepiej się poznać, a Ty będziesz mógł/mogła zweryfikować, czy moje metody pracy Ci odpowiadają. Założeniem pierwszej konsultacji jest ustalenie Twoich potrzeb i celów, a także stworzenie wstępnego planu działania.

    Co jeśli jestem niepełnoletni/a?

    W tym przypadku obecność Twojego rodzica/opiekuna będzie mile widziana podczas pierwszej konsultacji. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz, aby był on/ona obecny, potrzebna będzie pisemna zgoda na Twój udział w spotkaniach z psychologiem sportowym.

    Czy mogę korzystać z usług psychologa sportowego tylko w okresie przedsezonowym lub przygotowawczym?

    Nie ma reguły, w jakim momencie możesz korzystać z usług psychologa sportowego. Natomiast warto myśleć o treningu mentalnym tak, jak o treningu fizycznym i pamiętać, że praca nad umiejętnościami psychicznymi wymaga czasu i praktyki.

    W czym może mi pomóc psycholog sportowy?

    Obszarów do pracy jest wiele i zależą one od Twoich sportowych celów, dlatego plan działania dostosujemy do Twoich potrzeb. Do umiejętności psychicznych, nad którymi możesz pracować wraz z psychologiem sportowym należą między innymi: budowanie pewności siebie, radzenie sobie ze stresem, zwiększenie poziomu koncentracji, radzenie sobie z doświadczeniem kontuzji, zwiększeniem poziomu motywacji i zaangażowania, skuteczna komunikacja, zarządzanie własnymi emocjami, budowanie zintegrowanego i skutecznego zespołu.

    Ile kosztuje spotkanie online?

    Spotkanie online to inwestycja w wysokości 150 zł.

    Ile kosztuje webinar?

    Wycena jest dokonywana indywidualnie, po konsultacji i zależy od potrzeb i oczekiwań uczestników. Konsultacja w sprawie webinaru jest bezpłatna.

    Ile kosztuje szkolenie w formie warsztatowej?

     Wycena jest dokonywana idnywidualnie i zaleźy od potrzeb i oczekiwań uczestników. Konsultacja w sprawie szkolenia jest bezpłatna. 

    Czy współpraca może być prowadzona w języku angielskim?

    Jak najbardziej. Spotkania, szkolenia oraz webinary mogą być prowadzone także w języku angielskim.